niedziela, 23 lutego 2020, imieniny: Damiana, Romana, Romany
 
 
 
KONTAKT
tel./fax 33 8181506

Grupa medialna Film Factor
 
PARTNERZY
 
 
R     E     K     L     A     M     A
 
VIDEO KATEGORIE
 
VIDEO PROGRAMY
 
VIDEO ARCHIWUM
 
R     E     K     L     A     M     A
WSPółPRACA
 

Oferta współpracy DMF

|2012-03-31 10:14:17 |
~Zdzisław ŁANIK |
3502
powrót
 
 

Z połączenia kompetencji Studia Produkcji Telewizyjno Filmowej aga&stv i Film Factor Multimedia powstał pierwszy na Południu Polski Dom Mediowy ( DMF Factor) realizujący kompleksowe projekty wykorzystujące media społecznościowe oraz video.

 

Obrazek
Dom Mediowy Filmfactor zajmuje się tworzeniem oraz realizowaniem strategii marketingowych opartych w głównej mierze na potencjale nowych mediów. Olbrzymi potencjał jaki leży w video oraz możliwości, jakie dają nam media społecznościowe powodują, że nasze rozwiązania są zarówno efektowne jak i efektywne, natomiast połączenie kompetencji pozwala nam kompleksowo realizować projekty.       
Chcemy zaprosić do ścisłej współpracy agencje, domy produkcyjne, które uzupełnią naszą ofertę. Zależy nam, aby agencja z którą podejmiemy współpracę, wraz z nami śledziła nowe trendy na rynku, zdawała sobie sprawę z potencjału jaki oferuje Internet oraz wspólnie z nami dążyła do osiągnięcia obustronnych korzyści związanych z pozyskiwaniem klientów oraz realizacją ciekawych projektów.

Celem naszym jest zaproponowanie Klientom nieszablonowych realizacji filmów wirusowych czy poszukiwania nowych, ciekawych pomysłów promocji brandów z wykorzystaniem marketingu wideo. Interesują nas ciekawe, nieszablonowe koncepcje. 

- W ofercie naszej znajdują się takie elementy jak opracowywanie strategii obecności marek w mediach, realizacja formatów web video oraz prowadzenie zintegrowanych kampanii w mediach społecznościowych opartych na contencie video. Jak portal biznesregion.pl i tvpodbeskidzie.pl

 

 

 
STRONY : 1 |
MOD5
3065Bląd zapytania sql.
 
 
MOD6
3065Bląd zapytania sql.
 
 
 

( ! ) Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/filmfactor/public_html/biznesregion/includes/partnerzy_par.php on line 35
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0000231072{main}( ).../index.php:0
20.0217414736include( '/home/filmfactor/public_html/biznesregion/includes/partnerzy_par.php' ).../index.php:916
 
 
DESIGNED BY SYLAR ©