niedziela, 23 lutego 2020, imieniny: Damiana, Romana, Romany
 
 
 
KONTAKT
tel./fax 33 8181506

Grupa medialna Film Factor
 
GAZETA
 
 
R     E     K     L     A     M     A
 
VIDEO KATEGORIE
 
VIDEO PROGRAMY
 
VIDEO ARCHIWUM
 
R     E     K     L     A     M     A
WAŻNE W REGIONIE
 

Tytuły dla FIRMY ROKU 2014 Subregionu Południowej Polski

|2014-12-09 10:21:32 |
~Zdzisław ŁANIK |
3753
powrót
 
 

24 października 2014 roku w Bielskim Centrum Kultury na uroczystej gali rozstrzygnięta została V edycja Konkursu Firma Roku.

 

Uroczystość wręczania nagród jest niewątpliwie świętem przedsiębiorczości, czyli świętem ludzi, którzy swoją codzienną, mozolną, a zarazem ciężką pracą – niejednokrotnie połączoną z ryzykiem finansowym –budują pozytywnie gospodarczy wizerunek regionu. Nagroda jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Niech ta Gala będzie nie tylko świętem przedsiębiorczości, firm i ludzi, ale także naszym podziękowaniem za ich aktywność w życiu społeczno-gospodarczym i kulturalnym regionu” - takimi słowami podziękował przedsiębiorcom, nominowanym do nagrody, samorządowcom i zaproszonym gościom Prezes Regionalnej Izby Handli i Przemysłu w Bielsku-Białej . 

 

R   E   K   L   A   M   A
 TWOJA WIZJA NASZA PRACA -   DOM PRODUKCYJNY FILM FACTOR Twoim Partnerem w Biznesie: Studio filmowe,realizacje, relacje telewizyjne, wóz realizacyjny, telebimy mobilne, fotografia grafika 2d 3d - zadzwon  SilesjaFilm Group   Warszawa-Kraków-Katowice  Bielsko-Biała 

Głównym celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości, firm i ludzi na Podbeskidziu. Kryteriami oceny przy wyborze najlepszych firm są: wskaźniki ekonomiczne, działalność na rzecz promocji regionu, działania proekologiczne, działalność sponsoringowa i charytatywna, działania na rzecz tworzenia stanowisk dla osób niepełnosprawnych.

Firmy nagrodzone Dedalami w konkursie Firma Roku 2014:

Obrazek
Obrazek
Dedal 2014 miasta Bielska-Białej dla firmy: Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K.A. Dedal 2014 powiatu bielskiego dla firmy: Prosperplast Sp. z o.o. S.K.A.
Obrazek
Obrazek
Dedal 2014 powiatu cieszyńskiego dla firmy: LAKMA SAT Sp. z o.o. Dedal 2014 powiatu żywieckiego dla firmy: MOSTMARPAL Sp. z o.o.

Obrazek
 
- Nagroda specjalna w konkursie Firma Roku – Złoty Dedal 2014 dla firmy: AQUA S.A.  

Firmy wyróżnione w konkursie Firma Roku 2014:

- wyróżnienie w kategorii „Przyjazna firma” dla: TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

- wyróżnienie w kategorii „Dynamiczna firma” dla: PAGED Meble S.A. z siedzibą w Jasienicy

- wyróżnienie w kategorii „Udana inwestycja” dla: SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej

- wyróżnienie w kategorii „Firma innowacyjna” dla: Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. z siedzibą w Strumieniu

- wyróżnienie w kategorii „Firma rodzinna” dla: Zakład Handlowy Zbigniew Janoszek z siedzibą w Bielsku-Białej.

Gospodarzem V edycji Firma Roku była gmina Bielsko-Biała.  Jak w ubiegłych latach, Gala Konkursu obsługiwana była przez partnera i członka RIHiP – Dom Mediowy Film Factor, który reżyserował wydarzenie, wykonał prezentację graficzną i  filmową firm nominowanych, oraz  realizację tv na żywo do internetu. Galę oglądało ok. 5 tyś internautów.

Retransmisję Gali  można zobaczyć na stronach  www.biznesregion.pl, oraz w wersji stream i mobilnej na www.filmfactor.pl. 

Dom Mediowy FILM FACTOR wspiera działania promocyjne konkursu Firma Roku i służy pomocą agencyjną, produkcyjną i PR dla każdej nominowanej  firmy. Zapraszamy firmy nominowane i  inne firmy regionu do współpracy przy kolejnych projektach realizowanych wspólnie z RIHiP w Bielsku-Białej. 

 Kontakt z działem PR i marketingu : poczta@filmfactor.pl tel. 601 501290. 

Zobacz poprzednie edycje Konkursu Firma Roku - tu

R   E   K   L   A   M   A


 

 

 

 
 

W dniu 23 X 2013 uroczyście wręczono nagródy IV edycji Konkursu FIRMA ROKU 2013. Oglądało nas na żywo ok. 12 tys.internautów. Dziękujemy.


 

VI kadencla (2010-2014) Rady Miasta Bielsko-Biała realizowana i transmitowana do internetu. Oglądaj transmisje i weź udział w dyskusji o życiu miasta.


W Bielsku -Białej zakończył się II Kongresu Firm Rodzinnych - Debata

|2013-06-01 09:44:01 |
~Zdzisław ŁANIK |
6168
 
 

Dla nas to ogromna wartość - podsumował inicjator kongresu prezes Janusz Targosz w debacie Ważne w regionie zorganizowej na żywo on-line przez BiznesRegion.


 

DM FilmFactor zaprasza na trzecią społeczną debatę telewizyjną pt."Ważne w regionie " Bielsko - Cieszyn - Zywiec. Debata z udziałem mieszkańców i samorządowców powiatów bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego.


STRONY : 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
MOD5
3065Bląd zapytania sql.
 
 
MOD6
3065Bląd zapytania sql.
 
 
 
DESIGNED BY SYLAR ©